DETAILING AUTOMOBILOV KERAMICKÁ OCHRANA LAKU Sme sa prvým certifikovaným detailingovým štúdiom.
DETAILING INTERIÉR | DETAILING EXTERIÉR | OCHRANA LAKU
Kvalitné leštenie laku za skvelú cenu Zverete sa do rúk profesionálom a vráťte krásu svoju autu.
Návrat lesku | Odstránenie škrabancov | Ochrana laku
Tepovacie práce celého interiéru Vrátime výzor interiéru do pôvodného ako keď vyšlo z továrne.
Koženné seddlá | Textilné sedadlá | Stropnica

Keramická ochrana laku

Keramická ochrana laku je stvrdnutá povlaková vrstva anorganického SiO2, ktorá zvyšuje tvrdosť každého laku automobilu. Z toho vyplýva výrazne nižšia náchylnosť laku k poškriabaniu počas umývania či náhodnému poškodeniu. V našom detailingovom štúdiu aplikujeme výhradne keramické ochrany značky CarPro.

Kvalitné produkty

Sme certifikovaný partner CarPro a prevedieme na najvyššej možnej úrovni všetky úkony súvisiace s prípravou laku aj samotným nanášaním povlaku: dôkladné umytie vozidla, jeho dekontamináciu (tzn. Odstránenie asfaltu, minerálnych usadenín a vzdušnej korózie), kontrolu stavu laku, odborné strojné leštenie, odmastenie laku, nanesenie CQuartz povlakov minimálne v dvoch vrstvách a jeho vytvrdnutí povlaku špeciálne Ir zariadením.

Prečo práve my?

Výsledky hovoria za všetko

 • OCHRANNÉ PPF FÓLIE
 • OPRAVA KOŽE
 • LEŠTENIE ÁUT
 • ČISTENIE INTERIÉRU
 • OPRAVA ČALÚNENIA

Naše služby

 • LEŠTENIE A KOREKCIA LAKU
 • ČISTENIE KLÍMY OZÓNOM
 • NANOKERAMICKÉ POVLAKY
 • OCHRANNÉ FÓLIE

LEŠTENIE A KOREKCIA LAKU

Pri tomto programe 1.stupňovej korekcie laku docielime, odstránenie jemných škrabancov, zvyškov hmyzu a celkového zvýšenia lesku laku vozidla. Postup je nasledovný. Začneme detailným umytím vozidla, následnou chemickou a mechnickou dekontamináciou odstránime náletovú hrdzu a zvyšky asfaltu z laku. Pokračujeme mechanickou dekontamináciou za pomoci lubrikantu a kvalitnej clay hmoty tzv.plastelíny. Vozidlo si opäť umyjeme a vysušíme mikrovláknovým uterákom. Nasleduje olepenie nelakovaných dielov vozidla, gumových častí maskovacou páskou. Za pomoci špeciálnych profesionálnych leštičiek zn. Rupes rôzných veľkostí, značkových leštiacích kotúčov a pást leštíme lak vozidla až k dosiahnutiu želaného výsledku, samozrejme bez hologramov. V ďalšom kroku nasleduje aplikácia keramického sealantu Gyeon Q2 Cure pre zabezpečenie ochrany laku vozidla. Predposledný krok je vyčistenie a ošetrenie chrómových častí, nelakovaných plastov a vyčistenie skiel z vonkajšej strany. Na záver nasleduje kontrola kvality odvedenej práce. Cena 199€

ČISTENIE KLÍMY OZÓNOM

Klimatizácia by mala byť čistená a dezinfikovaná aspoň raz ročne. Ak sa nečistí, množia sa v nej huby, plesne, vírusy a baktérie. Najnebezpečnejšou je Legionella pneumophilla, ktorá môže spôsobiť zápal pľúc, u detí a slabších jedincov dokonca smrť. Najsprávnejší čas na dezinfekciu je na jar, pred sezónou. Klimatizáciu treba vedieť používať, pretože nielen chladí, ale aj vysušuje vzduch, a to spôsobuje aj problémy – zápal dýchacích ciest, ale aj očí či kĺbov. Klimatizáciou chladíme o 3 až 4 stupne, chladenie o 6 stupňov realizujte iba výnimočne, vyššiemu chladeniu sa určite vyhnite. Ponúkame vám dezinfekciu vozidla a klimatizácie dezinfekčným prostriedkom za 35 € s DPH (uvedená cena zahŕňa materiál aj prácu).

NANOKERAMICKÉ POVLAKY

Tento povlak nieje potrebné vypaľovať za pomoci IR lámp a nieje nutná ani korekcia laku čím sa čas aplikácie skracuje na cca 1deň. Pokiaľ ale chceme docieliť maximálnu životnosť tohto povlaku určite odporúčame urobiť aj korekciu laku a to aj z vizuálneho hľadiska. V tomto balíku získate detailné umytie exteriéru vrátane medzidveria, kolies, podblatníkov, motorového priestoru. Dekontamináciu laku od náletovej hrdze a asfaltu a následnú aplikáciu keramického povlaku. Zabezpečí lesk, ochranu, samočistiacu schopnosť a hydrofóbnosť. Životnosť povlaku pri dodržaní údržby je cca 1 rok.

OCHRANNÉ FÓLIE

Chcete mať lak vášho auta aj po rokoch taký, ako keď zišlo z výrobnej linky? Ak áno, riešením sú fólie XPEL na ochranu laku automobilov. Jedná sa o absolútne číre polyuretanové fólie, ktoré po nalepení na povrch auta chránia jeho lak pred poškodením odletujúcimi kamienkami z ciest, oderkami spôsobenými pri parkovaní, škrabancami z umývacích liniek alebo akýmkoľvek iným neúmyselným poškodením. Fólie pri bežnom (aj trochu podrobnejšom) pohľade nie je vôbec vidieť, takže nenarúšajú pôvodný vzhľad automobilu. Chrániť je možné rôzne časti automobilu – pri bežných autách sa väčšinou chráni predná časť (nárazník, kapota, blatníky, stĺpiky), pri hodnotnejších vozidlách to môže byť aj kompletná ochrana – ochrannou fóliou sa pokryje celý povrch auta.

Naše posledné projekty

Pozrite si naše video z práce

Prehrajte si video z našej poslednéj práve na BMW, ktoré dostalo maximálnu starostlivosť o karosériu a interiér. Použité boli nemecké produkty najlepšej kvality. Na videu môžete vidieť celý proces leštenia od začiatku.

Kontaktujte nás

NEVÁHAJTE A KONTAKTUJTE NÁS

V prípade otázok alebo vyžiadanie cenovej ponuky, neváhajte a kontaktujte nás tefonicky alebo emailom.

Čo získate?

 • Odborné poradenstvo
 • Profesionálny prístup
 • Kvalitné prípravky
 • Profesionálny personál

Náš pracovný tím

Články

27
Január
2022

Starostlivosť o lak

Najmodernejšou formou starostlivosti o lak auta sú keramické úpravy a najnovšou technológiou sú samohojivé úpravy laku, ktoré ochránia lak auta na niekoľko rokov. Lak každého auta má viacero funkcií. V prvom rade je estetická, farba dokáže zvýrazniť dizajn, v druhom rade táto povrchová úprava chráni plechy pred koróziou, takže jeho udržiavaním v dobrej kondícii predlžujete životnosť karosérie. Postup pri lakovaní je nasledovný, po kataforéze sa vo výrobe nanáša základná farba, na ktorú ide farba, ktorá sa neskôr prekrýva lakom. Mimochodom, lak tvorí najhrubšiu vrstvu, v priemere je to 45 až 55 percent hrúbky. Práve lak sa stará o odrážanie svetla, čím chráni farbu pred pôsobením škodlivého uv žiarenia. Ak je auto čisté, lak plní svoju úlohu a vy to vnímate ako lesk auta. Len čo sa lak zašpiní, prestane odrážať slnečné lúča a svetlo začne prenikať k farbe. Počas umývania auta sa tento lak opotrebúva a zároveň stenčuje a niekedy aj poškodí. V týchto poškodeniach sa ukladá špina, ktorá znehodnocuje povrch auta a zároveň sa vytvára prostredie na pôsobenie hrdze, napokon v ovzduší sa nachádza dosť takzvanej náletovej hrdze a inej kontaminácie, ktorá môže byť iniciátorom neskoršieho hrdzavenia auta. Ak chcete tento proces spomaliť, mali by ste si auto pravidelne umývať ručne

 • Autor: Lukáš Brezovský
26
Január
2022

Umývanie auta v zime?

Umývanie auta nie je záležitosťou len pre efekt a reprezentatívny vzhľad. Starostlivosť o čistotu vozidla je dôležitá aj kvôli bezpečnosti a v neposlednom rade kvôli prevencii proti korózii náchylných dielov a ochrane karosérie. Hoci sa v zimnom období veľká časť vodičov umývaním auta vôbec nezaoberá, odporúča sa naopak umývať vozidlo častejšie než v iných ročných obdobiach. Zimné podmienky a jazda v zime majú svoje špecifiká. Počasie je zlé, mrzne, cesty sú posolené, vodiči používajú rôzne metódy na rozmrazenie auta pred jazdou, a to niekedy aj s použitím chémie. Všetky faktory typické pre jazdu v zime sa na povrchu vozidla podpisujú a môžu spôsobiť drahý problém. Umývanie auta v zime teda nie je iba pre „bláznov“, ktorí nevedia, čo s časom a peniazmi, ale je naopak odporúčané všetkým vodičom, a pravidelne.

 • Autor: Lukáš Brezovský
17
január
2022

Ako vyčistiť a ochrániť podbehy?

Ako treba postupovať práve ak sa chceš dôkladne postarať o podbehy a všetky okolité časti auta? Ak už ideš meniť kolesá (najčastejšie zimné za letné či naopak) možno si povieš, že práve teraz je ideálny čas sa podbehom trochu povenovať. A máš pravdu, určite je to ten ideálny čas. Dokonalý prístup, kde sa dostaneš všade tam kde potrebuješ a tých pár minút navyše jednoznačne stojí za skvelý pocit nádherne čistých podbehov. Navyše to nie je len o tej vyslovenej čistote. Najmä po zimných mesiacoch dostával celý spodok auta zabrať. Prečo? Odpoveďou je posypová soľ. Práve tá je totiž veľmi agresívna a výrazným spôsobom napomáha k hrdzaveniu kovových častí auta. Ak sa jej dokážeme po zime ubaviť, o to dlhšie nám auto vydrží "nekvitnúť". Všetky tie ramená, tlmiče, čapy a ostatné komponenty ti určite poďakujú. Čo všetko na to budem potrebovať? Zvolili sme 2 základné produkty na tento proces. Tým prvým je komplexný čistič kolies a pneumatík P&S Brake Buster, ktorý je veľmi dobre riediteľný a môže ísť aj do ručného napeňovača iK Foam Pro 2 na vytvorenie aktívnej čistiacej peny. Tento čistič kolies je pH neutrálny a bez problémov sa môže použiť aj na spomínané hĺbkové vyčistenie podbehov, keďže dokáže povrch skvelo zbaviť soli a obsahuje inhibítory hrdze. Po vyčistení a osušení nasleduje ochrana. Tu sme zvolili impregnáciu pneumatík a plastov Wowo´s Tyre Restorer. Táto impregnácia je na vodnej báze a je v spreji, čo zaistí extrémne jednoduché a rýchle použitie. Jednoducho len pár vstrekov priamo na povrch a produkt rozotrieme mikrovláknovou utierkou. BOOM Hotovo!

 • Autor: Lukáš Podmanický

Zverte sa do rúk profesionálom

Náš tím je plne kvalifikovaný a máme dlhoročné skúsenosti v našom odbore. Neváhajte a kontaktujte nás.

0948 065 183 alebo Napíšte nám

Vytvoril: Webox.sk