10 rokov
skúsenosti
Autobazar.TV

Váš partner pre automobilové riešenia

Naša spoločnosť sa zameriava na predaj a nákup automobilov už od roku 2015. S dlhoročnými skúsenosťami v automobilovom priemysle sme sa stali spoľahlivým partnerom pre tých, ktorí hľadajú kvalitné vozidlá za férové ceny.

  • Naším cieľom je uľahčiť vám proces nákupu alebo predaja vášho automobilu. Chápeme, že výber nového vozidla môže byť náročný a často i stresujúci. Preto sme tu, aby sme vám poskytli všetky potrebné informácie, aby ste mohli urobiť informované rozhodnutie. Sme tu, aby sme vám pomohli prekonať prekážky spojené s predajom alebo nákupom vozidla.
  • Naša široká ponuka zahŕňa rôzne značky a modely automobilov, či už nové alebo použité. Naši odborníci starostlivo vyberajú každé vozidlo, aby sme mohli zabezpečiť kvalitu a spoľahlivosť pre našich zákazníkov. Bez ohľadu na to, či hľadáte rodinné auto, športový kabriolet alebo úsporný hybrid, môžete sa spoľahnúť na našu širokú ponuku.
  • Naša spoločnosť by nebola tam, kde je dnes, bez oddaného tímu profesionálov. Naši zamestnanci majú hlboké znalosti automobilového priemyslu a sú tu, aby vám poskytli všetky potrebné informácie a rady. Vaša spokojnosť je naším najväčším úspechom.
Ak máte akékoľvek otázky alebo ak by ste chceli dozvedieť viac o tom, ako vám môžeme pomôcť pri predaji alebo nákupe automobilu, neváhajte nás kontaktovať. Sme tu pre vás!
Team

Zoznámte sa s naším tímom

thumb
Miroslav Hložný
Konateľ
thumb
Veronika Hôrečná
Predajca
thumb
Tomáš Špavor
Výkup vozidiel
thumb
Aneta Králiková
Ekonomické oddelenie